0Z0CJ0CJ012.0 Gore RF Cable Assemblies 50GHz 12"Lng Ruggdzd Conn Ends 2.4 mm
Part Nnumber
0Z0CJ0CJ012.0
Description
RF Cable Assemblies 50GHz 12"Lng Ruggdzd Conn Ends 2.4 mm
Producer
Gore
Basic price
The product with part number 0Z0CJ0CJ012.0 (RF Cable Assemblies 50GHz 12"Lng Ruggdzd Conn Ends 2.4 mm) is from company Gore. Minimal order quantity is 2 pc.
Gore Product Category: RF Cable Assemblies RoHS:  Details Frequency Range: 50 GHz Impedance: 50 Ohms Length: 12 in Connector A Body Style: Straight Connector A Series: 2.4 mm Connector B Body Style: Straight Connector B Series: 2.4 mm Brand: Gore Connector A Gender: Plug (Male) Connector A Polarity: Normal Connector B Gender: Plug (Male) Connector B Polarity: Normal Packaging: Bulk Polarity: Normal Tradename: Phaseflex
Following Parts
Random Products
(keyword 0Z0CJ0CJ012.0 Gore RF Cable Assemblies 50GHz 12"Lng Ruggdzd Conn Ends 2.4 mm)